Červen 2012

Čokoláda

28. června 2012 v 13:49 | @leX |  Jiné
Čokoláda....
wětšina z wás si řekne mňam, ale yá si nad thímtho thémathem thýdne zabrečím. Proč? Yá thothiž nesmim jísth čokoládu. Určithě si někdo z wás aspoň jednou řekl: Jaký by byl swět bez mé milované čokolády? A jak sthe si odpowěděli ? "Nepřežila bych tho" "Nikdy bych neochuthnala čokoládu" nebo "Tho není možné, když není čokoláda, nejsem ani já!"

Z5

28. června 2012 v 13:40 | @leX |  Jiné
Krása, prosthě krása !!!! Měla jsem se we Francii wýborně, ale theď už musím z5 ke swým powinnosthem -> blog.

Čaw

22. června 2012 v 14:23 | @leX |  Jiné
Zíthra yedu do paříže na pět dnů, yestli dobře počíthám, thak thu budu asi we čthwrthek. Proč tham neyeduu až o prázkách? Abych měla prodloužený prázniny XD Nee, protože je škola w přírodě a woni yedou do zasraný Itálie thwl ! No a thaky za mým klukem (Irot 16 let) ♥ No, thkže páá :***

Nejsem dokonalá ale nikomu to nevadí

17. června 2012 v 14:31 | @leX |  Me
Chybíš mi, myslím na tebe každý den i každou noc. Vždy s tebou usínám. A tak i ty se mnou. V mých snech jsi hvězdou zářící na nebi. A já jsem tam dole a čekám až se vrátíš. Možná bys měl přemýšlet, jestli kůli tobě náhodou nikdo celičké noci nebrečí. Měl by sis uvědomit, že dokonce i malé "ahoj" je hodně. Tak prosím, odpověz. @lex
Ale když jsme zase spolu, každý by si přál, aby to konečně někjak dopadlo. Každý z nás si uvědomuje, že i tyhle kraviny znamenají hodně. Každým písmenem, větou, slovem je náš vztah stále pevnější, pevnější a těžší.
Rád bys vrátil časy zpět. Pohladil mne po tváři. Možná, kdyby ses rozhodl neodjet, bylo by vše, zas jako dříve. Snad jsi mne nechtěl navždy opustit, dofám, že nikdy nezradíš. Avšak doufat můžeš, že už mne nikdy neztratíš.
3 slova, 8 písmen, 1 pocit..I LOVE YOU

prostě JÁ <3

17. června 2012 v 13:59 | @leX |  Me
Jmenuji se Alexandra Stearová.
Je mi 15
To si nemůžu přebarvovat vlasy ? ;)
Chceš znát tajemství ? Mám kontaktní čočky.no a co ?

SONB

17. června 2012 v 10:12 | @leX |  Jiné
Ahoj, tak tady právě yačalo první kolo SONB.
Prosím hlasujte pro @lex <3
Hlasovat můžeš tady.
Děkuju <3

Justin Bieber

12. června 2012 v 16:44 | @leX |  SuperStars
Justin Drew Bieber je kanadský pop/R&B zpěvák, kterého uvedl ve známost internetový videoportál YouTube. Na tomto portálu byl objeven svým aktuálním manažerem Scooterem Braunem. Poté odletěl do Atlanty za R&B zpěvákem a textařem Usherem.Bylo mu 12 let, když si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu kde získal druhé místo. Umí hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku. Jeho matka začala nahrávat videa svého syna na YouTube. Netrvalo to dlouho a brzy se mu ozvala společnost Rapid Discovery Media, která mu nabídla pomoc s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí na MySpace a YouTube.

Nicki Minaj

12. června 2012 v 16:36 | @leX |  SuperStars
Onika Tanya Maraj, lépe známá pod svým uměleckým jménem Nicki je "rapperka" a "textařka" z New Yorku. Svůj první mixtape pod názvem Playtime is over vydala roku 2007. Poté následovaly Sucka Free a Beam me up scotty v roce 2008 a 2009. Její debutové album Pink Friday(2010) se stalo komerčním úspěchem a dosáhlo předních pozic v US hitparádě Billboard 200 a pouhý měsíc po vydání bylo oceněno jako platinové společností RIAA (Recording Industry Association of America). Stala se také prvním umělcem který měl celkem 7 písní v Billboard Hot 100 ve stejné době. Její druhý singl z alba "Your Love" prozměnu dosáhl na první příčku hitparády Billboard Hot rap songs a Minaj se tak stala první zpěvačkou od roku 2002, které se tento kousek podařil. Stala se také první zpěvačkou zahrnutou na MTV's Annual Hottest MC list.

Krása není všechno

11. června 2012 v 21:07 | @leX |  Jiné
Rozhodla jsem se napsat článek na téma týdne, krása.
Jak vlastně poznáš dobrého člověka?? Protože je hezký, cool, sexy, bohatý?? NE. Vůbec nezáleží na penězích nebo kráse, jde jen o srdce, kluk, který má srdce je správný kluk pro tebe, i když třeba není hezký nebo bohatý.
Jak takového kluka poznáš??
Kluk, který má srdce tě neopustí když zestárneš, neopustí tě, když se zraníš, neopustí tě, protože máš velký nos, bude při tobě vždycky stát. Ale kluk, kterýmu jde jen o krásu, se nikdy nebude mít dobře, co když holka zestárne a už nebude hezká? On si bude muset najít jinou, ale každá další jeho holka přece zestárne.... A to samý platí i u vybíravých "kamarádek". Ony si vybírají kamarádky jen podle vzhledu... Příkladem jsou holky z naší třídy, asi si myslí, že ony samy jsou hezkě a že se k nim hodí jen ty hezký holky nebo hezcí kluci. "No jo, kdyby se s nimi bavili oškliví lidé, nebylo by to dost dobré pro jejich popularitu."